NÁSTĚNNÝ JUKEBOX MINI
Konstrukce

Jukebox je tvořen dřevěnou skříní rozměrů 48x21x47cm (VxHxŠ) a hmotnosti 24kg, obrazovkou, počítačem, mincovníkem a odolnými ovládacími tlačítky. Reprosoustava je více kanálová, samozřejmě je součástí dodávky, případně je možné použít vaši stávající, již nainstalovanou. Audio a video soubory jsou nahrány na pevném disku, který pravidelně doplňujeme novinkami.
Mincovník přijímá mince 5, 10, 20 Kč a je připraven na Euro. jukebox mini

Jukebox je možné vyrobit jak z masivu (dub), tak z laminované dřevotřísky. Masiv je možné barevně mořit dle vzorníku a poté nalakovat. U lamina jde volit z nabídky několika stylů dřeva (buk, dub, jasan). U Jukeboxu je možné, aby si zákazník dodal svůj vlastní návrh přední strany skříně a tím ho ještě více sladil se svojí provozovnou.


Software

Software JUKEBOX je program pro přehrávání hudby, videoklipů a karaoke z pevného disku, určený pro použití v jednoúčelových zařízeních. Všechny vhozené mince jsou převedeny na takzvané "kredity", vnitřní měnu jukeboxu a těmito kredity je následně možno platit za skladby a videoklipy.

Standardní přednastavené ceny jsou: Za 5 Kč 1 kredit, za 10 Kč 2 kredity a za 20 Kč 5 kreditů

K přednostem programu patří rychlý přístup a spuštění skladeb, vyhledávání podle abecedy, zobrazení fotografií obalů, označení novinek tučně, možnost přesunutí skladby na druhé místo v pořadí, statistika nejčastěji hraných CD. V případě odpojení Jukeboxu od elektrického přívodu si program pamatuje jak vhozené mince, tak navolené skladby

Přehrává hudbu, videoklipy, možnost karaoke!